• Hakkı Yeten cad. No:13, Fulya Terrace Center, C2 blok, Kat:14, D:93, Fulya, Şişli, İstanbul
  • +90 (554) 638 29 00
  • yukselbukusoglu@gmail.com

Diz Kireçlenmesine Kök Hücre Tedavisi, Dize Kök Hücre Tedavisi, Kalçaya Kök Hücre Tedavisi, Avasküler Nekroz Kök Hücre Tedavisi, Menisküs Kök Hücre Tedavisi, Diz Kireçlenmesi Tedavisi, Avasküler Nekroz Tedavisi, Menisküs Tedavisi, Kalça Kireçlenmesi Tedavisi

Eklem kireçlenmesi olan hastalarda kök hücre tedavisi eklem de kıkırdak tamiri, kıkırdak yenilenmesi yapıp, diz ağrısı, kalça ağrısını iyileştirir.

Eklem kireçlenmesi olan hastalarda eklem içerisine enjeksiyon yolu ile verilen Kök Hücre Tedavisi (yağ dokusundan kök hücre) kıkırdak hasarını engelleyip, yeni kıkırdak dokusunun gelişmesini sağlamaktadır.

Eklemlerin iç yüzünü kaplayan kıkırdak yapı eklem hareketini rahat yapsın diye yumuşak, kaygan bir yüzey oluşturur ve kemikler arası yastık gibi hareket ederek kemiklerin birbirine sürtünmesine engel olur. Eklem sıvısı eklemde şok emici ve kaydırıcı olarak görev yapar ve eklemin doğru şekilde çalışması için çok gereklidir.  Eklemlerde kemik uçlarını kaplayan eklem kıkırdağın yaşlanması ve harabiyeti sonucu eklemlerde ağrı, hareket kısıtlılığı ve tutukluk oluşur. Aşırı ve kötü kullanılan ya da hastalıklı eklemde kıkırdak yapısı zarar görür, eklem sıvısı normal özelliğini yitirir ve eklem problemleri, diz ağrısıkalça ağrısı oluşur.

Eklem kıkırdağında hasarı gidermek, iyileştirmek, kıkırdak yenilenmesi sağlamak, kıkırdak tamiri gerçekleştirmek üzere geliştirilen en son tedavi ise eklem içerisine yağ dokusundan elde edilen Kök Hücre Tedavisidir

Kök Hücre Tedavisi ile eklem içi kök hücre verilerek eklem problemlerieklem hasarıkıkırdak hasarı,  kireçlenmeeklem romatizması,diz ağrısı, kalça ağrısı, spor yaralanmaları başarılı şekilde tedavi edilebilmektedir.

Kök Hücre SVF Tedavisi ile diz kireçlenmesine kök hücre tedavisi, dize kök hücre tedavisi, kalçaya kök hücre tedavisi, avasküler nekroz kök hücre tedavisi, menisküs kök hücre tedavisi yapılıp, diz kireçlenmesi tedavisi, kalça kireçlenmesi tedavisi, menisküs tedavisi, avasküler nekroz tedavisi gerçekleştirilebiliyor.