• Hakkı Yeten cad. No:13, Fulya Terrace Center, C2 blok, Kat:14, D:93, Fulya, Şişli, İstanbul
  • +90 (554) 638 29 00
  • yukselbukusoglu@gmail.com

Diz Kireçlenmesine Kök Hücre Tedavisi, Dize Kök Hücre Tedavisi, Kalçaya Kök Hücre Tedavisi, Avasküler Nekroz Kök Hücre Tedavisi, Menisküs Kök Hücre Tedavisi, Diz Kireçlenmesi Tedavisi, Avasküler Nekroz Tedavisi, Menisküs Tedavisi, Kalça Kireçlenmesi Tedavisi

Kök hücre ile eklem tedavisi kıkırdak yenilenmesi  ve kıkırdak tamiri sağlayarak eklem ağrılarını giderir.

Kök Hücre Tedavisi (yağ dokusundan elde edilen kök hücre) ile birlikte PRP'nin eklem içerisine injeksiyonu güvenilir ve eklem kireçlenmesinde etkili bir yöntemdir. Kök Hücre Tedavisi sonrası ilk 6 ay içerisinde semptomların çoğu iyileşir. Kök Hücre SVF Tedavisi sonrası ilk 6 ayda eklem içerisindeki kıkırdak dokusunun kalınlaştığı ve kıkırdak dokudaki hasarın iyileştiği görülür. Ortalama olarak neredeyse hastaların tamamının Kök Hücre SVF Tedavisi sonrası  diz ağrısıeklem ağrısı şikayetlerinde iyileşme görülmüştür. Eklem kireçlenmesi olan hastaların ağrı şikayetlerinde ortalama olarak 3 ay içerisinde belirgin iyileşme ve azalma görülmekte; eklem içerisindeki kıkırdak dokuda ise 6 ay içerisinde kalınlaşma ve eklem hasarında iyileşme görülmektedir.  Kök Hücre Tedavisi halk arasında kireçlenme, eklem romatizması olarak bilinen eklem ağrısı, diz ağrısı, hareketlerde tutukluk ile giden osteoartrit’de  kıkırdak yenileme ve kıkırdak tamiri sağlayarak  hastaların şikayetlerinde çok belirgin iyileşme sağlar. Eklem kireçlenmesi olan hastaların yaşam kalitesinin Kök Hücre Tedavisi sonrasında oldukça belirgin şekilde iyileşme olduğu görülmektedir.

Eklem içi kök hücre tedavisi , dize kök hücre tedavisi ile eklem içerisine kendi yağ dokunuzdan elde edilen milyonlarca kök hücre verilerek eklem hasarı, kıkırdak hasarı, spor yaralanmaları sonrası oluşan bağ dokusu, ligament yaralanmaları hızlı ve etkili bir şekilde tedavi edilebilmektedir.

Eklem problemleri olan kişilerde Kök Hücre ile eklem tedavisi ile kişinin sadece kendi yağ dokusundan alınan kendi hücreleri kullanıldığı için herhangi bir allerji veya red edilme riski yoktur; güvenilir bir tedavidir.

Kök Hücre SVF Tedavisi ile diz kireçlenmesine kök hücre tedavisi, dize kök hücre tedavisi, kalçaya kök hücre tedavisi, avasküler nekroz kök hücre tedavisi, menisküs kök hücre tedavisi yapılıp, diz kireçlenmesi tedavisi, kalça kireçlenmesi tedavisi, menisküs tedavisi, avasküler nekroz tedavisi gerçekleştirilebiliyor.