• Hakkı Yeten cad. No:13, Fulya Terrace Center, C2 blok, Kat:14, D:93, Fulya, Şişli, İstanbul
  • +90 (554) 638 29 00
  • yukselbukusoglu@gmail.com

Diz Kireçlenmesine Kök Hücre Tedavisi, Dize Kök Hücre Tedavisi, Kalçaya Kök Hücre Tedavisi, Avasküler Nekroz Kök Hücre Tedavisi, Menisküs Kök Hücre Tedavisi, Diz Kireçlenmesi Tedavisi, Avasküler Nekroz Tedavisi, Menisküs Tedavisi, Kalça Kireçlenmesi Tedavisi

Eklem kireçlenmesi, ilerleyici eklem kıkırdağı kaybı ile karakterize, hareketleri kısıtlayıcı bir eklem hastalığıdır. Özellikle diz ve kalça eklemlerinde kıkırdak hasarı, kıkırdak kalınlığında azalma ve eklem aralığının daralması ile hastaların hareketlerinde büyük ölçüde kısıtlanma ve ağrı şikayetler olur. Bilimsel çalışmalar, kök hücre tedavisi ile diz ve kalça kireçlenmesi olan hastalarda ağrı ve fonksiyonel sonuçlarda diğer tüm tedavilere göre en büyük iyileşme ile sağlandığını göstermektedir.

Yetişkinlerdeki doku ve organların  yenilenmesi ve onarımı kök hücrelerle sağlanır. Kendi kök hücrelerin vücudumuzdaki en zengin olarak bulunduğu yerlerden biri göbek çevresi cilt altı yağ dokusudur.  Göbek çevresi cilt altı yağ dokusundan  alınan  yağ dokusununu laboratuarda özel tıbbi işlemlerle ayrıştırılması sonras milyonlarca kök hücre elde edilebilir. Elde edilen bu kök hücrelerin derhal, hiç beklenilmeden eklem içerine enjekte edilmesiyle Kök Hücre Tedavisi uygulanır. 

KÖK HÜCRE Tedavisi, diz, kalça, omuz eklemi kireçlenmeleri yanı sıra, kıkırdak aşınması, hasarı, menisküs yırtıkları, kas- adale yırtıkları, diz bağ, ligament yırtıkları , femur başı vasküler nekroz tedavisi ve spor yaralanmalarının tedavisinde uygulanır.

Kök hücre ile eklem tedavisi diz ve kalça kireçlenmelerinde eklem protezlerine alternatif olabilir. Eklem kireçlenmesinde kök hücre tedavisi ameliyat gerektirmeden, aynı gün içerisinde hastanın normal günlük hayatına geri dönmesine sağlayan bir tedavi olarak öne çıkmaktadır. Kök Hücre Tedavisi ile diz, kalça, omuz eklemi kireçlenmesini tedavi etmek, hastaların ağrı şikayetlerini gidermek, yaşam kalitesini ve günlük yaşam faaliyetlerine yeniden dönemesini sağlayabilmek mümkündür.
 

Kök Hücre SVF Tedavisi ile diz kireçlenmesine kök hücre tedavisi, dize kök hücre tedavisi, kalçaya kök hücre tedavisi, avasküler nekroz kök hücre tedavisi, menisküs kök hücre tedavisi yapılıp, diz kireçlenmesi tedavisi, kalça kireçlenmesi tedavisi, menisküs tedavisi, avasküler nekroz tedavisi gerçekleştirilebiliyor.