• Hakkı Yeten cad. No:13, Fulya Terrace Center, C2 blok, Kat:14, D:93, Fulya, Şişli, İstanbul
  • +90 (554) 638 29 00
  • yukselbukusoglu@gmail.com

Diz Kireçlenmesine Kök Hücre Tedavisi, Dize Kök Hücre Tedavisi, Kalçaya Kök Hücre Tedavisi, Avasküler Nekroz Kök Hücre Tedavisi, Menisküs Kök Hücre Tedavisi, Diz Kireçlenmesi Tedavisi, Avasküler Nekroz Tedavisi, Menisküs Tedavisi, Kalça Kireçlenmesi Tedavisi

Kök Hücre SVF Tedavisi eklem kireçlenmesi, kıkırdak hasarı ve diz ağrısı gibi problemlerin tedavisinde son derece etkilidir.

Eklem kireçlenmesi olan hastalarda Kök Hücre Tedavisi sonrası 6. ayda MR tetkiki ile yapılan kontrollerde diz eklemindeki kıkırdak doku kalınlığında artış ve yenileşme sağlanmıştır.

Diz kök hücre tedavisi,  dize kök hücre uygulayarak,  eklem kireçlenmesikıkırdak hasarıspor yaralanmaları gibi diz ağrısı, eklem problemleri  yaratan şikayetlerin tedavisinde son derece etkili olmaktadır. Diz Kıkırdak Kök Hücre Tedavisi ile eklem içerisine kendi yağ dokunuzdan elde edilen milyonlarca kök hücre verilerek eklem hasarı, kıkırdak hasarı, spor yaralanmaları sonrası oluşan bağ dokusu, ligament yaralanmaları hızlı ve etkili bir şekilde tedavi edilebilmektedir. SVF Tedavisi ile kişinin sadece kendi yağ dokusundan alınan kendi hücreleri kullanıldığı için herhangi bir allerji veya red edilme riski yoktur. KöK Hücre SVF tedavisinin  PRP gibi uygulamalarla bir ilgisi yoktur; PRP’ye karşı kıyas kabul etmeyecek kadar üstün bir tedavi olduğu, gerçek ve milyonlarca kök hücrelerden oluşan bilimsel bir tedavi olduğu yüzlerce bilimsel çalışma ile kanıtlanmıştır. Ameliyatsız Diz Kıkırdak Tedavisi yöntemi olarak diz kök hücre tedavisi hastaların diz kıkırdak zedelenmesi, kıkırdak hasarına bağlı problemlerin çözümünde günümüzde öne çıkmaya başlamıştır.

Eklem ağrıları ve eklem problemleri için uygulanan  eklem içi kök hücre tedavisi  son derece başarılı sonuçlar vererek hastaların yaşam kalitesini değiştirdiği, diz ağrılarını azalttığı, yok ettiği bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır.

SVF Tedavisi ile diz kireçlenmesine kök hücre tedavisi, dize kök hücre tedavisi, kalçaya kök hücre tedavisi, avasküler nekroz kök hücre tedavisi, menisküs kök hücre tedavisi yapılıp, diz kireçlenmesi tedavisi, kalça kireçlenmesi tedavisi, menisküs tedavisi, avasküler nekroz tedavisi gerçekleştirilebiliyor.